مزایای استفاده از تابلوهاي خلاء

Source:

امروزه، خلاء تابلو شدن محبوبیت بسیار سریع. از آن زمان، مدار شکن خلاء ایمن و قابل اعتماد که تعداد معیوب و عادی عملیات بسیار بالا است اداره می شود. خلاء در برنامه تابلوهاي فشار متوسط، تابلو محدوده 3 تا 36 کیلو ولت. عملکرد مدار شکن عمدتا بستگی به متوسط دی الکتریک برای عمليات حرارتي قوس استفاده می شود. یکی دیگر از مزیت های عمده ای از این تکنولوژی است که تابلو خلاء نگهداری تقریبا رایگان است.

عمليات حرارتي قوس سریع

در باز کردن مخاطبین در شرایط فعلی حمل، تولید بخار فلز بین مخاطبین و بخار فلزی این مسیر را از طریق که جریان الکتریکی را تا صفر بعدی فعلی جریان مستمر را فراهم می کند.. این پدیده همچنین به عنوان قوس خلاء است. این قوس نزدیک صفر فعلی خاموش و بخار فلزی رسانا در سطح تماس در زمینه میکرو ثانیه دوباره فشرده است. آن مشاهده شده است که، تنها 1% بخار دوباره فشرده در قوس است اتاق سمت دیواراست و 99% بخار چگال در سطح تماس از جایی که بخار می شد دوباره.

قوس کم انرژی در خلاء

انرژی در طول قوس در خلاء بین می رود، حدود یک دهم آن از روغن و یک چهارم آن از گاز SF6 است. کم انرژی اتلاف عمدتا به دلیل زمان کم وقفه (با توجه به فاصله تماس کوچک) و طول قوس کوچک (این هم به دلیل فاصله تماس کوچک است). این اتلاف انرژی قوس کم خلاء تابلو فرسایش تماس ناچیز است و این به آن نزدیک تعمیر و نگهداری رایگان طول عمر را می دهد. این نیز توجه داشت که برای شکستن خاص فعلی، انرژی مورد نیاز مدار شکن خلاء است حداقل نسبت به هوا مدار شکن و نفت مدار شکن است.

قدرت دی الکتریک خلاء

شکاف داده شده تماس، خلاء فراهم می کند، حدود هشت برابر بیشتر از قدرت دی الکتریک از هوا و چهار برابر قدرت دی الکتریک از گاز SF6 در یک بار. قدرت دی الکتریک بسیار بالا است، شکاف تماس خلاء شکن مدار بسیار کوچک تواند نگهداری می شود. در این فاصله کوچک تماس با عمليات حرارتي قوس با خیال راحت ممکن است با توجه به قدرت دی الکتریک بالا است و نیز خلاء قدرت بازیابی سریع پس از وقفه قوس کامل به ارزش آن دی الکتریک کامل در صفر فعلی است. این تابلو خلاء مناسب برای تعویض خازن می سازد.

ساده ساز رانندگی

در گاز SF6 روغن و هوا مدار شکن, حرکت مخاطبین بسیار با رسانه های بسیار فشرده از قوس اتاق عمليات حرارتي مقاومت می کنند. اما در تابلوهاي خلاء هیچ متوسط است و همچنین جنبش مخاطبین کمتر ترک است با توجه به شکاف های کوچک مخاطبین خود از این رو انرژی مورد نیاز رانندگی بسیار کوچکتر است، در این مدار شکن است. به همین دلیل ساده بهار بهار مکانیسم عمل کافی برای این سیستم تابلو نیازی از مکانیسم هیدرولیک است. مکانیزم ساده تر رانندگی می دهد زندگی مکانیکی بالا تابلو خلاء.

از بحث، تقریبا روشن است که، قدرت دی الکتریک خلاء تابلو به بازیابی بسیار سریع و فرسایش تماس تقریبا ناچیز است.

پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: No.38، gaoxin بخش جاده است ،، Baoji، ابزاری، چین 721،000
Tel: +86 917 3433818
Fax: +86 917 3433818
E-mail: joyelectric@126.com
skype:bjanna981106
کپی رایت © ابزاری Joyelectric شرکت بین المللی، با مسئولیت محدود