مزایای استفاده از نصب و قطب های داخل سالن/فضای باز جاسازی شده

Source:

برخی از مشتریان پرسید درباره مزایای استفاده از قطب تعبیه شده است که در مقایسه با قطب مونتاژ، ما می خواهیم که معرفی کنید.

اپوکسی تعبیه شده قطب یا نام جاسازی شده interrupters خلاء interrupters خلاء با رزین های اپوکسی، ساخته شده توسط ریخته گری interrupters خلاء رفتار مدار اصلی و نصب قطعات با اپوکسی به بخشی جدایی ناپذیر.

مزیت های اصلی از این تکنولوژی (در مقایسه با سیستم مونتاژ یا باز قطب) قدرت دی الکتریک بالا و همچنین حفاظت بهتری در برابر تأثیرات زیست محیطی دارد. خلاء قطع جاسازی در رزین را قطب خصوص محکم و قطع از اثرات سپرده های گرد و غبار و رطوبت محافظت می کند. طراحی جمع و جور و مقاوم و مدولار است. یکی دیگر از مزیت های مهم مونتاژ سریع و آسان pretested و تنظیم شده قطب در مدار شکن خلاء است.

جاسازی شده قطب/قطع خلاء رزین های ریخته گری است پاکت اپوکسی رزین سیلیکون لاتکس مایع، Cu-Cr قطع تماس با فاصله طولانی creepage و فنجان به شکل تماس دارنده اتخاذ محوری میدان مغناطیسی در محیط داخلی و خارجی accordant خلاء شکن مدار و یا دیگر دستگاه های خلاء توزیع نصب شده. به خصوص در برق، مکانیک و شیمی و متالورژی بخش و همچنین معادن و بخش های صنعتی دیگر که در آن این عمل اغلب استفاده می شود.

خوش آمدید به سفارش قطب جاسازی شده از ما.


پرس و جو
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
تماس با ما
Address: No.38، gaoxin بخش جاده است ،، Baoji، ابزاری، چین 721،000
Tel: +86 917 3433818
Fax: +86 917 3433818
E-mail: joyelectric@126.com
skype:bjanna981106
کپی رایت © ابزاری Joyelectric شرکت بین المللی، با مسئولیت محدود